Робота топ-менеджера в Польщі чому є попит на українців останні новини NV

Працюю над мобільним додатком Альфа-Банку в команді, що відповідає за core-функціонал (є ще команди транзакцій, банківських продуктів тощо). Коли прийшов, був ще старий додаток – ми почали його переосмислювати, наповнювати функціоналом, інтегрувати в українську систему (додаток було успадковано ще з російського Альфа-Банку). 12 років тому я працював продакт-менеджером в IT, тоді в Україні інформаційні технології тільки починали розвиватися.

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей. Скористуйтеся формою входу або введіть інший. Написали про 5 професій, в яких можна почати кар’єру лише зі знанням англійської мови. 82% опитаних працюють у продуктових компаніях, майже 10% — у сервісних компаніях, що мають власні продукти, а трохи більше 6% — у виключно сервісних компаніях. При відповіді на питання рекомендую використовувати техніку STAR. Якщо ви читали книжку «Cracking PM Interview», то половина типових питань там описана.

Де продакти шукають роботу

Я сумую за тим, що раніше більше працювала «своїми руками». Бо як менеджер ти щось робиш, ходиш на якісь зустрічі, ведеш купу комунікацій, від яких втомлюєшся, але фізично роботу не відчуваєш. Інколи здається, що твій вклад у продукт менший, ніж коли ти був дизайнером і міг заглибитись у роботу.

Добірка вакансій: яких фахівців шукають роботодавці в різних містах України

Медична лабораторія CSD шукає кваліфікованих та вмотивованих продакт-менеджерів напрямку Онкологія та Гінекологія, які приєднаються до нашої команди відділу маркетингу. По суті, продакт-менеджер — це фахівець, що відповідає за створення та вихід на ринок продукту. Перед співбесідою запишіть усі мови програмування, які, на вашу думку, product manager вакансії ви опанували, а також інші технічні переваги. Крім того, майте на увазі, що ваш інтерв’юер може мати не технічну освіту, тому будьте готові до цього. Підкреслити увагу до деталей і здатність до адаптації під час коригування на льоту, щоб підвищити відстаючу продуктивність, а також відданість прийняттю рішень на основі даних.

І добре, що в команді є Head of Product, який мислить бізнес-інтересами. Також я менше заглиблена у технічні деталі – у команді є техлід та головний тестувальник. Місія дослідження – зробити роль продакт-менеджера більш прозорою та зрозумілою для всіх учасників продуктового ринку України. Спілкування з користувачами – це суттєва частина роботи продакта.

Менеджер проектів віддалено (робота вдома)

Аналізую ринок, спілкуюся з користувачами, збираю фідбек від саппорта, маркетингу, СЕО. Аналізуючи це, з’являється розуміння, що потрібно зробити саме зараз, які гіпотези можна перевірити, аби поліпшити показники, принести більше цінності швидко і з меншими витратами. Не можна сказати, що я пішов із дизайну в продакт-менеджмент. Це відбувалось поступово, і відбувається по сьогоднішній день. Коректніше, напевно, це назвати не переходом, а трансформацією. Я досі частково займаюся продакт-дизайном, плюс керую відділом дизайну і відеопродакшену.

Де продакти шукають роботу

Але відповіддю має бути не щось банальне і нагуглене, а те, що ти вважаєш важливим в собі. Поділюся, що декілька найбільших українських компаній, які увійшли на ринок Польщі, мусять перевозити топменеджерів із України, бо в Польщі їх знайти — завдання з зірочкою. Нова пошта, Rozetka, monobank (у процесі отримання ліцензій) — тільки одні з тисяч прикладів бізнесів, які вже прийшли до Польщі. Тисячі нових українських бізнесів відкрилися у Польщі. Окремо слід підкреслили процес визначення відповідних KPI для кожного продукту та проєкту, враховуючи кількість користувачів, дохід, воронку, довічну цінність клієнта, результати тестування. Також треба згадати інструменти аналітики, стратегії дослідження користувачів та інші тактики, що можна взяти на озброєння, щоб зрозуміти, як продукти сприймаються та використовуються.

Ви успішно зберегли пошук

Тому довелось розбиратись з усім вже по факту і на ходу. Продакт-менеджер працює на міждисциплінарному стику інтересів бізнесу, маркетингу та програмування. До його завдань входить контроль роботи над продуктом на всіх етапах, починаючи від стадії ідеї та завершуючи постпродакшеном та постінвестиційним аналізом. Крім того, такий фахівець розвиває продукт навіть після етапу випуску його у світ. Перший продакт у компанії — її засновник та ідейний натхненник.

  • Через велику кількість зустрічей буває починаю працювати над чимось усвідомлено вже після ої години.
  • Місто вибрала інтуїтивно, не мала жодних знайомих тут чи розуміння IT-ринку.
  • Щоб перевірити, чи є у кандидата необхідний досвід для цієї ролі, менеджер з найму поставить запитання про роботу та розуміння практик управління продуктами.
  • Якщо глянути LinkedIn, зараз в Німеччині відкрито 2500 вакансій для продакта.

Зазвичай люди до цього відкриті, головне не лякати їх термінами “інтерв’ю” і “дослідження”. Загалом ринок Німеччини для продакт-менеджера дуже цікавий. Тут набагато більше продуктів і компаній. Є агенції, які називаються IT Consulting, і вони роблять щось схоже до нашого аутсорсу, але там майже немає вакансій продактів.

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Ти проводиш інтерв’ю, дослідження, розбираєшся в юніт-економіці, аналітиці, працюєш над бізнес-моделлю, завданнями, документацією і багато ще чого. Тому в моєму випадку змінилася назва позиції та трохи розширилася зона відповідальності. Я думав, https://wizardsdev.com/ що продовжу далі розвиватися як дизайн-менеджер. Я починав як стратег, потім декілька років був UX-дизайнером. Мені більше подобалось бути ближчим до продукту і до бізнесу, і я подумав, що продакт-менеджмент – це хороший для мене варіант.

Де продакти шукають роботу

Володимир встиг спробувати всього різного. Починав як сейлз, потім пішов в проджекти, був невеликий досвід web development, і десь 4-5 років тому пішов в продакти. Моя робота – цього уникати, робити все краще і простіше. Від цього добре і бізнесу, і користувачам. Навчалась у КПІ, де ми вчились малювати оголених чоловіків і жінок.

Повідомити про помилку

У цій статті я поділюсь тими інсайтами та знаннями, які здобула в процесі. Скільки етапів інтерв’ю зазвичай в німецьких компаніях? Та інше, що може стати в пригоді українським шукачам роботи.

Amazon Product Researcher Менеджер з пошуку товарів Ресерчер-аналітик

Терміново потрібен на постійну роботу. Вiтаю) Ми зараз збираємо команду для роботи онлайн. Потрібен МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ (дівчина до 40 років) В інтернет-магазин.